اپلیکیشن باربری

اپلیکیشن باربری

باربری یکی از مشاغل بروز شده در دنیای امروز می باشد که به وسیله اینترنت و پیشروی تکنولوژی در دنیای موبایلی توانسته جایگاه خود را پیدا کند. برای داشتن یک بیزینس خوب و جذب مخاطبان بیشتر ساخت اپلیکیشن باربری می تواند یک وسیله مهم در این خصوص باشد.

اپلیکیشن باربری

از طریق ساخت اپلیکیشن باربری، شما می توانید از امکانات بسیاری برخوردار شوید:

نصب آنلاین

یکی از امکاناتی که از طریق نصب اپلیکیشن نصیب شما می شود این است که صورت حساب شما کاملا آنلاین در اختیار شما قرار می گیرد و می توانید تمام جزيیات را مشاهده کرده و یا از آن کم کنید. برای مثال می توانید تعداد اقلامی را که می خواهید بسته بندی ویژه ای برای آن ها صورت گیرد وارد نمایید و نیز با استفاده از این اپلیکیشن ها می توانید ویژگی هایی را کم یا زیاد نمایید و صورت حساب خود را تغییر دهید.

محاسبه طول مسیر مبدا و مقصد

ویژگی بارزی که این اپلیکیشن ها دارند محاسبه طول مسیر رفت و آمد می باشد. شما می توانید از طریق نقشه آنلاین که در این اپلیکیشن ها وجود دارد به راحتی با انتخاب مبدا و مقصد مسیرتان حتی نرخ باربری کالای شما قابل مقایسه می باشد.

اپلیکیشن باربری

علاقه مندی کاربران برای نصب

با توجه به این خصوصیات چنین اپلیکیشن هایی بدلیل واسطه مسقیمی که بین باربر و شما مشتریان وجود دارد قیمت باربری مناسبی را ارایه می دهند و خود این موضوع باعث شده تا کاربران بیشتری علاقه مند باشند تا از این نوع اپلیکیشن ها استفاده نمایند.

اپلیکیشن باربری

رصد بار به صورت آنلاین

اپلیکیشن باربری

باربری اینترنتی از طریق رزرو بار توسط اپلیکیشن باربری خیلی مزیت ها دارد که تا به نصب آن نپردازید شاید به درک کلی آن نرسید ولی ویژگی مهم دیگر آن این است که شما همواره می توانید بار خود را در هرجای ایران که باشد رصد نمایید. از طریق نقشه ای که برروی این پلیکیشن وجود دارد همواره مبدا و مقصدی را که برای راننده مشخص نموده اید نه تنها نشان می دهد بلکه وسیله نقلیه را تا رسیدن به مقصد می توانید در همه جا به صورت آنلاین رصد نمایید.

 

 
assignment-helpers.com.

اپلیکیشن باربری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *