پایانه باربری تهران

پایانه باربری تهران

اتوباربری تهران یکی از بهترین باربری های تهران در زمینه حمل و نقل و بارگیری کلیه لوازم منزل و لوازم اداری و شرکتی و نیز باربری وسایل متفرقه دیگر می باشد. اتوباربری در پایانه باربری تهران سعی را بر این دارد تا بهترین خدمات را ارايه داده و رضایت کامل مشتریان از دغدغه های اصلی پایانه باربری تهران می باشد.

پایانه باربری تهران

باربری طبق نرخ اتحادیه

پایانه باربری تهران

پایانه باربری تهران لیست قیمت های خود را برا ساس قیمت های مصوب و اعلام شده در اتحادیه صنف باربران قرار داده است و خارج از قیمت های مصوب نرخ دیگری ندارد. با کمی جستجو در اینترنت می توانید اسم باربری مورد نظر خود را در لیست ثبت شده در اتحادیه صنف باربران یافته و از اعتبار باربری مورد نظر خود اطمینان حاصل نمایید.

ویژگی های پایانه باربری تهران

پایانه باربری تهران

  • هر پایانه باربری می تواند شامل ارایه خدمات ویژه ای به مشتریان خود باشد:
  • پشتیبانی 24 ساعته از مشتریان و انتقال بار به تمام اقسانقاط ایران
  • به کارگیری کلیه وسایل نقیله حمل بار، وانت نیسان، کامیون ، خاور و …
  • بیمه کلیه بار مورد نظر جهت پیشگیری از خسارت ها احتمالی
  • استفاده از کامیون داران بسیار با تجربه و نیز رانندگان ماهر در جاده
  • به کارگیری بروز ترین وسایل دنیا جهت حمل بار و نیز اثاثیه منزل

حمل بار و اثاثیه سنگین

 

در منازل امروزی بسیاری از اثاثیه ها دارای شکل های غیر متعارف و یا به لحاظ وزنی بسیار سنگین می باشند. این وسایل برای حمل و باربریشان نیاز ابزار مخصوص می باشد. وسایلی مانند حمل و نقل پیانو، گاوصندوق، یخچال ساید بای ساید و یا ماشین لباس شویی که از وزتن بسیاری برخوردار هستند. اما با اعتماد به پایانه باربری تهران دیگر نیازی به نگرانی نیست چراکه تمای این امور در تخصص ماست و ما با بهره گیری از نیروهای زبده و متخصص در حمل بار قادر هستیم کلیه کار های باربری اثاثیه و اسباب کشی را انجام بدهیم.

جهت مشاوره و یا در خواست ثبت بار خود می توانید با مراجعه به لینک تماس با ما با شماره های مندرج تماس حاصل نموده و جهت اطلاع از قیمت های بروز شده با کارشناسان و راهنمایان ما در این حوزه ارتباط برقرار کنید.

 
Wir begleiten sie gerne bei entscheidungsfindungen während essay kaufen ihres studiums.

پایانه باربری تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *