قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری اثاث منزل طبق نرخ اتحادیه های باربری می باشد اما بدلیل متغیر بودن خدماتی که مشتریان در طی مراحل باربری از شرکت در خواست می کنند قیمت باربری متفاوت محاسبه می شود. تمام تلاش نیروهای ما در شرکت اتوباربری براین اساس است که مشتریان اعتماد کامل به ما را داشته باشند و با رضایت کامل و اطمینان خاطر کار خود را بما بسپارند.

خدمات

قیمت باربری اثاث منزل

خدمات ما در اتوباربری بسیار ویژه و کار آمد می باشد و برای مشتریان به شرح زیر می باشد:

  • بسته بندی به روش های نوین و مطابق با تمام استاندارد های دنیا و با ابزار های جدید پک بندی
  • بهره مندی مشتریان از قیمت های بسیار مناسب طبق نرخ اتحادیه باربری تهران
  • استفاده از مشاوره و راهنمایی کارشناسان جهت برنامه ریزی برای یک اسباب کشی و باربری اصولی
  • باربری و حمل و نقل اثاثیه منزل شما در تمام ساعات شبانه روز حتی روز های تعطیل و بر اساس زمانبندی مشتریان
  • باربری به تمام نقاط تهران و دیگر شهرستان ها و استفاده از رانندگان مطمئن و حرفه ای با بهره مندی از بیمه نامه باربری
  • ارایه بیمه نامه رایگان به مشتریان برای راحتی خیال همه مشتریان در تمام مراحل کاری و نیز بدون دریافت هیچ گونه هزینه اضافی

قیمت باربری توسط کارگر

قیمت باربری اثاث منزل

قیمت باربری توسط کارگر بسیار می تواند متفاوت باشد. از آنجا که بیشترین هزینه برای باربری توسط کارگران دریافت می شود این مقدار بسیار اهمیت دارد و حتی جدا از نرخ مصوب اتحادیه می تواند متفاوت باشد. علاوه براینکه کارگران وظیفه حمل بار را نیز دارند بخشی دیگر به بسته بندی بار توسط کارگران اختصاص داده می شود. چراکه بسیاری از افراد دارای وسایل و اثاثیه مهم و با ارزشی هستند که نحوه بسته بندی و پک بندی آن نیاز به مهارت و تخصص ویژه ای دارد که خود این موضوع می تواند دریافت هزینه بیشتری را برای مشتریان متحمل شود.

عوامل مؤثر در قیمت باربری

قیمت باربری اثاث منزل

عوامل بسیاری وجود دارد که علاوه بر مهارت و کارهای دیگری که یک کارگر باید انجام دهد،‌ تاثیر بسیاری در باربری دارد. برای مثال منازلی که بدون آسانسور هستند و دارای راه پله های تنگ و باریک هستند جابه جایی و حمل بار را مشکل ساز و سخت تر می کنند.

از موارد دیگر شرایط آب و هوایی و جوی می باشد و همچنین نوع اثاثیه ای که باید توسط کارگران حمل می شود می باشد و این موضوع نیز می تواند از دیگر عواملی باشد که در قیمت گذاری باربری بسیار تاثیر گذار باشد.

لذا با توجه به مواردی که در بالا برای خوانندگان عزیز ذکر کردیم می توانید سفارشات خود را از طریق لینک تماس با ما در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. نیرو های ما در اسرع وقت و در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار شما می باشند.

قیمت باربری اثاث منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *