اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر در تهران امروزه یکی از مشاغل بسیار مهم به شمار می آید. اتوبار ولیعصر  بسیاری وجود دارند که نرخ های متفاوتی را به مشتریان خود ارایه می دهند و این بسته به خدماتی که ارایه می دهند می تواند چنین تغیراتی را ایجاد نماید. اما در اتحادیه مربوط به صنف باربری تمام قیمت های برای تمام شهر ها و غیره به صورت دقیق عنوان شده است و تنها مشتریان بر اساس خدمات اضافه ای که در خواست می کنند این قیمت های می تواند تغییر پذیر باشد.

نرخ باربری بین شهری

اتوبار ولیعصر

اتوبار ولیعصر بدلیل مسافت طولانیی که در آن طی می شود به عوامل بسیاری برای تعیین نرخ بستگی دارد. همچنین بسیاری از مشتریان به دلیل بدقولی هایی که از طرف برخی از شرکت های باربری داشته اند کمی اعتماد خود را از دست داده اند و نه تنها هزینه برای آن ها مهم است نوع کیفی کار نیز از اهمیت بسیار بالایی برایشان برخوردار است. لذا قبل از انتخاب شرکت اتوبار ولیعصر  خود از افرادی که این خدمات را دریافت کرده اند نوع کیفی کار را پرس و جو کنید. همچنین برخی از اتوبار ولیعصر ها قبل از شروع کار یک نرخ کلی را به شما می دهند و در انتهای کار بسته به خدماتی که به شما ارایه می دهند هزینه اضافه تری را  درخواست می کنند. لذا بسیار مراقب باشید تا تمام هزینه ها را به صورت دقیق قبل از هر گونه بارگیریی از قبل بررسی کرده باشید.

نرخ باربری بین شهری

از عوامل دیگری که می توان به صورت خلاصه در زیر نام برد بدین شرح می باشند:

  • طبقات و پله ها برای ساختمان های بدون آسانسور: چنانچه در بارگیری و حمل و نقل اثاثیه ساختمان های مبدا و مقصد بدون آسانسور باشند و یا استفاده از آسانسور ممنوع باشد شرکت مذکور هزینه های باربری هر طبقه را به صورت جداگانه محاسبه خواهد کرد.
  • وسایل خارج از عرف اسباب کشی و بسیار سنگین: اگر وسایلی که در اسباب کشی حمل و نقل آن ها انجام می گیرد بسیار سنگین باشند من الجمله پیانو یا یخچال های ساید بایساید یا گاوصندوق جزو وسایل خیلی سنگین به شمار می آیند و مشمول هزینه اضافه تری خواهند بود.
  • برخی از شرکت های باربری میزان مسافت را نیز جزو ملاک های خود قرار می دهند و هرچه این مسافت طی شده طولانی تر باشد هزینه اضافه تری را برای مشتریان در نظر می گیرند.

در بالا به برخی از عوامل مؤثر داشاره کردیم که امیدوارم مورد توجه خوانندگان عزیز قرار گرفته باشد. لذا چنانچه در زمینه و حمل بارهای خود به مقصدی دیگر را در نظر داشتید می توانید با شماره های مندرج در سایت در بخش تماس با ما تماس گرفته و در خواست خود را با کارشناسان ما مطرح نمایید.

اتوبار ولیعصر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *